BBS nabízí studium pro vytížené manažery

British Business School (BBS) je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělávání v profesně vzdělávacích programech MBA, DBA, BBA a LLM. Nabízí různé studijní programy od strategie vedení lidí i firem, přes efektivní komunikaci, leadership, time-management nebo v současnosti velmi aktuální program Management ve zdravotnictví.

PRO KOHO JE STUDIUM URČENO?

Studium je vhodné především pro pracovníky na manažerských pozicích a podnikatele, ale je užitečné i pro běžné zaměstnance, jež na sobě chtějí pracovat a rozvíjet svůj potenciál. Pokud teprve plánujete podnikat a založit si svou firmu, studium vám pomůže nejen s orientací na trhu a v obchodních záležitostech, ale i se zvládnutím vedení a strategií společnosti či se zlepšením svých komunikačních a prezentačních dovedností.

ŠIROKÁ NABÍDKA VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ

British Business School nabízí 16 specializovaných oborů MBA (Master of Business Administration), 2 programy BBA (Bachelor of Business Administration) a tradičně uznávaný program se zaměřením na právo LLM (Master of Laws). Máte-li již dlouholeté zkušenosti v managementu a hledáte něco speciálního, tak pro vás bude ideální program DBA (Doctor of Business Administration), který je zaměřený na vrcholové manažery.


Celou výukou vás bude provázet tým profesionálních lektorů, kteří patří ke špičkám ve svém oboru a mnoho z nich působí na vysokých manažerských postech. Výuka je tak vedena opravdovými lidmi z praxe a nikoli teoretiky.

STUDIUM SE DÁ SNADNO SKLOUBIT SE ZAMĚSTNÁNÍM

Distanční forma studia v kombinaci s moderně řešeným e-learningem umožňuje studium podle vlastních časových možností pro všechny vytížené manažery. Veškeré přednášky a semináře se konají vždy v sobotu (4x do roka). Studium probíhá v českém jazyce, ale seminární práce je možné odevzdávat rovněž ve slovenském jazyce.

Studentská sekce je přístupná online a jedním kliknutím v ní naleznete veškeré informace i všechny potřebné studijní materiály k jednotlivým modulům.

NAVÁŽETE ZAJÍMAVÉ KONTAKTY

Během studia se setkáte s řadou zajímavých lidí jak přímo z vašeho oboru, tak i se špičkami českého byznysu. Díky seminářům a tematickým setkáním získáte cenné kontakty, které můžete následně využít i v profesním životě. Pro všechny, kteří své vzdělání na British Business School úspěšně zakončí je zde Absolventský klub, který nabízí možnost účastnit se zajímavých akcí a setkání s ostatními absolventy.


Pokud se o studiu na British Business School chcete dozvědět více, navštivte webové stránky školy, nebo neváhejte kontaktovat Studijní oddělení.

Zdroj: https://britschool.cz ve spolupráci s Janem Svobodou, vedoucím marketingového oddělení BBS.


Copyright © 2022. Všechna práva vyhrazena.