Studium MBA

MBA (Master of Business Administration) je prestižní postgraduální kvalifikace, díky které získáte přehled o detailním fungování byznysových praktik ve vašem oboru. Zaměstnavatelé tento titul často vysoce oceňují – úspěšně zakončené studium MBA a motivace  v tom, čemu se věnujete. Pro velkou část absolventů je pak studium důležitým krokem v jejich cestě k tomu stát se experty ve svém oboru a začlenit se mezi manažerskou elitu.

Pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet

V dnešním světě se studium MBA často považuje za standard u středního a vyššího managementu a podnikatelů, jelikož jim poskytuje komplexní pohled na řízení firmy jako celku. Díky široké nabídce studijních programů s různým zaměřením je však studium vhodné pro kohokoliv, kdo se ve svém oboru chce posunout o krok dopředu.

Klíč ke kariérnímu růstu

Úspěšně dokončené MBA studium může vést k lepšímu finančnímu ohodnocení, vyšší profesní reputaci a masivně rozšířenější síti kontaktů. Pokud tedy máte vysoké ambice, MBA je přesně pro vás, po jeho absolvování získáte titul, který vám otevírá dveře k novým pracovním možnostem. Je nutné však mít na paměti, že studium MBA může být náročné akademicky i finančně, a je proto potřeba zvážit, kdy je pro něj vhodná chvíle. 

Důraz na praktické využití

Studium MBA se realizuje ve spolupráci s největšími kapacitami a odborníky z oboru, kteří studentům předávají vlastní mnohaleté zkušenosti z praxe. Výukové programy MBA jsou sestavovány moderním způsobem v souladu s nejnovějšími trendy z jednotlivých odvětví a na danou problematiku se zaměřují nejen z teoretického hlediska, ale také kladou důraz na praktické využití teoretických principů. Díky formě výuky např. skrze interaktivní workshopy si student osvojí jednotlivé odborné praktiky přímo na konkrétních firemních problémech.

Široká nabídka škol

Institucí, které nabízejí studium MBA je obrovské množství a může být velmi náročné se v nich orientovat. Liší se nejen nabízenými programy, ale i cenou, formou i délkou studia, a nalézt tak ideální kurz je často velmi vyčerpávající. Pokud pro lepší rozhodování potřebujete více informací ke studiu MBA, přečtěte si např. Co je studium MBA? nebo se podívejte na 10 důvodů, proč byste měli studovat MBA. Pro snadnější nalezení vhodného studijního programu můžete využít náš filtr s komplexním přehledem nabídky studia MBA. S jakýmikoliv dalšími dotazy se na nás neváhejte obrátit.
 

Napište nám

Copyright © 2022. Všechna práva vyhrazena.