Doporučujeme

V Asociaci MBA vás chceme provést studiem tak, aby váš zážitek z něj byl co možná nejpříjemnější. Fungujeme jako instituce, která u ověřených škol garantuje, že jsou schopny plnit požadavky svých studentů a udržovat úroveň profesního vzdělávání. Zároveň se ale snažíme vycházet vstříc všem, které zajímá studium profesních vzdělávacích programů, i dalšími způsoby. V této sekci tak naleznete obsah, který se vám bude hodit ať už se řadíte mezi studenty nebo zástupce škol.

Novinky

Pravidelně publikujeme články, které se týkají všeho, co s MBA studiem souvisí. Snažíme se tímto způsobem šířit tipy a rady, které vám mohou pomoct při studiu nebo rozhodování o něm. Mimo to ale také informujeme o aktuálním dění ve světě MBA a publikujeme i texty, které napomáhají zvýšení úrovně poskytovaného profesního vzdělávání v České republice. Všechny přehledně naleznete pohromadě na stránce Novinky.

Kalendář akcí

Rádi bychom vás informovali mimo jiné o nadcházejících událostech, které se studia MBA programů týkají. Ať už to jsou dny otevřených dveří jednotlivých škol nebo vzdělávací konference na různá témata, pokud budete sledovat náš kalendář akcí, už vám nic podobného neuteče. Pokud byste chtěli doporučit událost, která v našem kalendáři chybí, budeme rádi, když nám o ní dáte vědět e-mailem na info@asociacemba.cz.

Průzkumy

Jedním ze stanovených cílů Asociace MBA, na kterém si velmi zakládáme, je nezávisle se podílet na zvyšování a ověřování kvality nabízeného MBA studia dostupného v České republice. Zároveň chceme poskytnout veřejnosti přehledné informace o odlišných aspektech, které se profesního studia týkají. V rámci této snahy tak průběžně vydáváme také průzkumy, které se věnují (nejen) problematice MBA studia. Ty slouží jak k informování potenciálních studentů, tak i vzdělávacím institucím, které je mohou využít jako zpětnou vazbu a odrazový můstek pro zlepšení svých kvalit. 

V případě konkrétních dotazů k jednotlivým průzkumům nás neváhejte kontaktovat.

Copyright © 2022. Všechna práva vyhrazena.