Certifikační proces

Pro to, aby se vaše škola stala členem Asociace MBA a získala prestižní certifikaci vydávanou ověřeným vzdělávacím institucím, je třeba absolvovat certifikační proces. V něm je klíčové zejména doložit, že skutečně splňujete podmínky, které jsou k tomu vyžadovány. Níže naleznete jednotlivé kroky, které vás přibližnou podobou procesu provedou.

Upozornění: Platnost certifikace trvá rok od vystavení členského certifikátu. Po jeho uplynutí je třeba doložit, že certifikované standardy nadále přetrvávají – certifikace Asociací MBA tím tak zajišťuje neustále aktuální garanci kvality studia.

1 | Ověřte si, zda jako instituce skutečně splňujete podmínky pro získání certifikace Asociace MBA. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

2 | Vyplňte on-line formulář a na jeho vyplnění si dejte záležet. V řádu několika dnů vás budeme kontaktovat s potvrzením doručení.

3 | Doložte potřebné dokumenty. Jakmile vám potvrdíme doručení formuláře, budete vyzváni k doložení dokumentů, které potvrzují splnění podmínek pro vstup do asociace.

4 | Vyčkejte na výsledky schvalovacího procesu. Ten trvá zhruba 3-6 měsíců v závislosti na rychlosti a kvalitě doložených dokumentů. Je možné, že vás v jeho průběhu budeme dodatečně kontaktovat.

5 | Uhraďte poplatek. Ve chvíli, kdy dojde ke schválení, budete informováni a vyzváni k uhrazení administrativního poplatku ve výši 5 000 Kč na rok.

6 | Získáte certifikát potvrzující ověření Asociací MBA. Po obdržení platby vám vystavíme a zašleme ověřovací certifikát, který oficiálně potvrdí garanci Asociací MBA. Zároveň vás uveřejníme na webu společně s doprovodnou podporou vymezenou v sekci Výhody certifikace.

Copyright © 2022. Všechna práva vyhrazena.