Dny otevřených dveří: Velký přehled všech MBA škol

Léto se pomalu chýlí ke konci a s nadcházejícím podzimem možná – stejně jako mnoho dalších – uvažujete o tom, že byste se chtěli vzdělat nad rámec. Podzim si odmala spojujeme se začátkem školního roku, s naskočením do procesu učení a získávání nových znalostí a přirozeně také většina semestrů a studijních programů právě na podzim začíná.

Školy a další vzdělávací instituce se tak logicky před začátkem výuky snaží uchazečům poskytnout možnost, jak se ujistit, že je pro ně tou ideální volbou. Dny otevřených dveří sice nemohou z principu nabídnout ten skutečný zážitek z průběhu výuky a celého průběhu vzdělávání, pořád představují ale asi nejvěrnější způsob, jak školu poznat.

Nejenže si prohlédnete prostory a máte možnost se na spoustu otázek spojených se studiem doptat osobně na místě, školy zároveň často připravují možnost, jak poznat budoucí lektory nebo také další potenciální studenty.

Níže vám přinášíme seznam škol s termíny dnů otevřených dveří, které jsme nalezli na jejich webových stránkách. U některých škol čekáme na doplnění konkrétního data, proto se neváhejte průběžně k přehledu vracet, uvedené informace budeme pravidelně aktualizovat.

Školy jsou řazeny abecedně.

Anglo-American University

Cardiff Academy SE


Business Institut

Den otevřených dveří již proběhl.

Cambridge Business School

Den otevřených dveří již proběhl.

European School of Business and Management

Den otevřených dveří již proběhl.

Newton University

University of New York in Prague

Den otevřených dveří již proběhl.

Vysoká škola ekonomická

Den otevřených dveří již proběhl.

Vysoká škola ekonomie a managementu

Dny otevřených dveří probíhají individuálně.

Vysoká škola finanční a správní

Vysoká škola obchodní

Vysoká škola podnikání a práva

Copyright © 2022. Všechna práva vyhrazena.