Kariérní posun prostřednictvím studia MBA

„Prázdná huba, holé neštěstí“ říká lidové rčení, a ono na tom něco bude. Spousta zaměstnanců vykonává x let stejnou pracovní pozici, jsou spokojení, ale přece jim v životě něco chybí a začínají ztrácet svůj dřívější pracovní zápal. Přemýšlejí, jak se nadále vzdělávat, jak se rozvíjet a posouvat dále i na té samé pozici.


Studium MBA je nejvhodnější forma moderního manažerského vzdělávání a na výběr se nabízí prezenční, kombinovaná forma anebo online forma studia. První dvě zmíněné formy osloví všechny zájemce, kteří preferují osobní kontakt a potřebují inspiraci formou diskusí, interakcí s lektory a spolužáky, kteří vám můžou poskytnout cenné rady ve vašem oboru. Pro ty více vytížené s obtížnějším dojížděním na semináře, je nejvhodnější studovat online.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Řada lidí neví, jestli mají ve firmách nárok na příspěvek na vzdělání nebo zdali můžou využít firemní benefity k částečnému financování studia MBA. Ředitelé nebo vedoucí pracovníci jsou naopak pozitivně překvapení a zájem o seberozvoj svých podřízených vítají. Oceňují, když se jejich zaměstnanci chtějí posouvat dále v osobní i pracovní rovině, znát aktuální trendy a propojit teoretické zkušeností s praxí v oboru. Není třeba se bát zeptat!

FINANCOVÁNÍ STUDIA

Zaměstnanci pak bývají častokrát překvapení, že možnost částečného financování studia MBA není tak vzdálená vize a že to jde, když se chce. Navíc obě strany v tom vidí potenciál a přínos. Je samozřejmé, že loajálnost je na místě, a o to více stoupne vaše hodnota ve firmě. Spousta MBA škol nabízí také částečné financování studia formou benefitních poukázek, které dostávají manažeři od nadřízených jako odměny.

STUDIUM JAKO DÁREK

Nelze zapomenout, že poplatky za studium si můžou budoucí adepti rozdělit na některých školách i do několika splátek. Podívejte se na filtr škol na našem webu a platební podmínky, případně benefity. Využitím nejrůznějších možností financování odpadá jednorázové finanční zatížení, které může být překážkou v tom, proč si ještě doteď nepodali někteří z nich přihlášku ke studiu. Obzvláště teď, když většina lidí začíná pomalu přemýšlet nad investicí do letní dovolené. Čekají vás příští měsíce rodinné oslavy, firemní či životní jubilea? Dobrou zprávou je, že studium se dá věnovat jako dárek, který zůstane příjemcům po zbytek života – titul MBA za jménem.


Podívejte se na stránky našich ověřených MBA škol a odvažte se naplnit své kariérní sny. Kolikrát se stačí jen zeptat a začnou se otevírat další obzory. Nebojte se vyzkoušet něco nového, vyplatí se to.

Copyright © 2022. Všechna práva vyhrazena.